• Bizi Arayın: 0850 302 31 36

Metal Merdiven Modelleri ve Fiyatları

Evlerin, villaların, yazlıkların, otellerin, plazaların ve ofislerin merdivenleri metal merdivenlerin modern görünümü sayesinde artık çok daha şık. Elbette uzun ömürlü olması sizin olduğu gibi bizim için de birincil kural. Siz bize nasıl bir merdiven istediğinizi anlatın, birlikte projelendirip imal edelim. Uygulamasını da tamamlayıp birlikte merdivenlerinizin güzelliğini konuşalım.

Metal merdiven ahşap merdivenlere nazaran daha fütürist, daha modern görünümdedirler. Ferforje merdivenleri klasik merdiven tasarımları içine katabiliriz elbette. Metal merdivenler günümüzde daha minimalist ve modern bir havada tasarlanmakta. Klasik dekorlu ortamlarda ferforje merdivenler daha uygun iken, daha modern tasarımlı mekanlarda metal merdivenler daha çok tercih edilmektedir. Önemli bir yapı elemanı olan merdivenlerin ortam dekoruna uyum sağlaması önemlidir. Basamakları demir, ahşap, çelik, mika, pleksi gibi malzemelerden yapılabilir. Üstelik neredeyse hiç bakım gerektirmezler. Sadece nemli bez veya paspas ile temizliğini yapmanız yeterli. Uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz metal merdivenler ile tanışmak için bize ulaşın.

Metal merdiven fiyatları konusunda müşterilerimizi üzmemeye özen gösteriyoruz. En iyi kalitede üretmek vazgeçilmez prensibimiz olduğundan bu kaliteyi minimum bütçelerle sizlere sunmaya gayret ediyoruz.