• Bizi Arayın: 0850 302 31 36

Ferforje Yatak

Ucuz Ferforje Yatak Başlıkları 12Ferforje Yatak Başlıkları 12

Ferforje Yatak Modelleri

Mekanlar için modası hiç geçmeyecek bir ürün söylemek gerekirse bu şüphesiz ferforje olacaktır. Ferforjenin estetiği, dayanıklılığı ve avantajları onu farklı kılmaktadır. Ferforje yatak konusunda da aynı şeyi dile getirmek mümkün. Birçok farkı tarz ve modelde imal edilebilen yataklar ahşabın sıradanlığından sıkılan, farklı olmak isteyen kişiler için oldukça idealdirler. Ayrıca birçok farklı şekil ve figür uygulanarak kişiye özel hale getirilebilmektedir. Boy ve en konusunda da standartlara uymak istemeyen müşterilerimize cevap verebilmekteyiz. Ferforje yatak ölçüleri genel olarak tek kişilik için 90x200 cm olurken çift kişilik modeller ise 180x200 cm olarak üretilmekte. Tabi her zaman size özel ebat seçeneği sunabilmekteyiz.

Yatak odanızın dekorunu ilk andan itibaren değiştirir ferforje yataklar. Ferforje yatak modelleri, tasarımları neredeyse sınırsız sayıdadır diyebiliriz. Bu tamamen müşteri tarzına ve ergonomi koşullarına göre değişebilen esnekliktedir. Ferforje motiflerle süslenmiş yataklar, güçlü iskeleti ile de sağlamlık sunarlar. Son dönemlerde yatak odalarında ahşabın tahtına oldukça güçlü bir aday olan ferforje yataklar ahşap yatak veya bazalara nazaran neredeyse sayısız model alternatifi sunuyor. Ferforje yataklar ahşap modellere nazaran kolayca temizlenebilen, sökülüp takılabilen karyolalardır. Ayrıca birçok ferforje karyola modeli oldukça hafif olduğundan ev taşımalarında oldukça pratiktir diyebiliriz. Kolay kolay deforme veya formunda herhangi bir bozulma olmamaktadır.

Ferforje Yatak Fiyatları

Ferforje yatak fiyatları; yatağın tasarımı ve kullanılanacak malzemeler ile doğru orantılıdır. Butik imalat yapan atölyemiz siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatı sunma gayreti içindedir. Fiyatlarımızı piyasadaki ürünlerde rahatlıkla kıyaslayabilirsiniz. Ağaç yada demir yan bağlantı aparatları, yatağın alt bölümündeki ana taşıyıcı kısım, yatağın konduğu zemine zarar vermemesi için ayak altlarına konacak aparatlar dahi fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Ayrıca ferforje yatak başlığı eklenmiş ürünler, düz yatak başlıklarına nazaran daha maliyetli modellerdir. Ucuz ferforje yatak arıyorsanız hem kalitemiz hem de fiyatımızla sizi memnun edeceğimize emin olabilirsiniz. Ayrıca fiyatı etkileyen diğer faktörler, paslanmazlık, demir işçiliği ve boya koruması gibi faktörlerdir. Ferforje karyola fiyatları , özel renk isteklerinde de fiyat farkına neden olabilmektedir. Elbette çift kişilik modeller, tek kişilik yatal modellerine kıyasla daha pahalı olurken, taşınabilir demonte modellerin de ayrı bir fiyat grafiği bulunmaktadır.

Ferforje Karyola

Demirden üretilen ferforje karyola çeşitlerinin insan sağlığına zarar vermemesi adına hiçbir keskin bölümü bulunmayacak şekilde bazı işlemlerden geçirilmekte ve son kullanıcıya bu şekilde sunulmaktadır. Ferforje demir yatak modelleri sadece evlerde kullanılmıyor elbette. Oteller, yazlıklar, pansiyon vs gibi yerlerde uygun bütçeli ferforje karyolalar oldukça tercih edilmekte.
Ayrıca bu yataklara bazı motorlu sistemler dahil edilerek alçalma yükselme gibi fonksiyonlar da ekleyebilmek imkanı bulunuyor. Ferforje demir karyola fiyatları araştırıyorsanız yatağın karyolaya dahil olup olmadığını mutlaka sormalısınız. Model resminde yatak bulunurken fiyata dahil edilmemiş olabiliyor. Bu da fiyat açısından yanılgı oluşturabiliyor. Ferforje karyolalarda ahşap baza ve karyolalarda kullanabildiğiniz yatakları kullanabilmeniz mümkün.
Ferforje yataklar sadece yetişkinler için değil elbette. Çocuklar için de şık modeller bulabilmeniz mümkün. Bebek ve çocuk karyolalarına aksesuar takılabilmesi için özel bölümler de eklenebilmekte. Bu da yatağı daha keyifli ve kullanışlı hale getiriyor. Yatak renklerini de tamamen evinizin veya odanızın dekoruna uygun şekilde seçmeniz mümkün. İster modern ister klasik bir model olsun isteğinize en uygun ferforje yatakları Ferforje Atölyesi'nde bulabilirsiniz.
Ferforje yatak veya karyola nereden alınır merak ediyorsanız cevap elbette Ferforje Atölyesi. Peki metal karyola alırken nelere dikkat etmelisiniz? Demir karyolalar genelde birçok yerde hazırda çok model barındırılmamaksızın siparişe özel imal edilen ürünlerdir. Hal böyle olunca nereden aldığınızın önemi daha da artmakta. Ferforje yatak modelini belirledikten ve fiyatta anlaştıktan sonra satıcı veya üreticiye herhangi bir garanti verip vermediğini sormanızı öneririz. Demir yataklarda ince detaylar göz ardı edilip özensiz imalat yapıldığında kısa süre sonra yatakta gıcırdama ve oynamalar baş gösterebilmektedir.
Biz Ferforje Atölyesi olarak yataklarımızın ve yatak başlıklarımızın kalitesine sonuna kadar güveniyoruz. Herhangi bir nedenden ötürü sorun yaşarsanız (ki bu çok küçük bir ihtimal) en kısa süre içerisinde sorununuzu çözüyoruz. Gerekirse yenisini veriyoruz. Halk arasında ferforje yataklar baza ile kullanılamaz gibi bir söylenti olmakla birlikte örnek olarak sayfamızda gördüğünüz 13 nolu yatağımız bazalı bir model olup baza kısmını ekstra depo alanı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca metal karyolaların boyaları kaliteli değil ise kısa süre içerisinde ortam iklim koşullarına bağllı olarak kabarma ve dökülmeler baş gösterebilmektedir. Bunun için yapılacak statik toz boyanın oldukça kaliteli olması gereklidir.

Ferforje Yatak Başlıkları

Yatak odanız için kullanışlı yatak başlıklarını onlarca değişik tasarım ve renk seçeneği ile Ferforje Atölyesi'nde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yatak odasındaki en önemli dekor öğesi olan yatağınızın kendini gösterebilmesi için oldukça önemli bir aksesuar olan ferforje yatak başlıkları çok farklı tasarımlarda üretilebilmektedir. İster yeni evlenin isterseniz yatak odanızı yenilemek isteyin size özel eşsiz yatak başlıkları için bizi arayabilirsiniz. Atölyemizden sipariş verebileceğiniz yatak başlık modelleri her beğeni ve zevke hitap edebilecek alternatiflerdir diyebiliriz. Bazı başlıklar oldukça dikkat çeken şatafatlı ve heybetli iken bazı başlıklar daha minimal ve sade görünüme sahiptir. Dilerseniz çift kişilik ferforje yatak başlıkları ve tek kişilik karyola yatak başlıkları da sipariş verebilmeniz mümkün. Beğendiğiniz modelin çift kişilik olmasının da önemi yok. Aynı model yatak başlığını tek kişilik olacak şekilde imal edebiliriz. Son dönemlerde modern yatak odası tasarımı tercih edenlerin seçimi olan modern yatak başlıkları için farklı model ve renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Yine retro tarzı yatak başlıkları için de Vivense'nin geniş ürün yelpazesine güvenebilirsiniz. Ferforje Atölyesi yatak başlıkları ile size özel yatak başlığına çok yakınsınız. Karyola yerine sadece ferforje yatak başlıkları arıyorsanız yatağınıza en uygun başlığı size özel imal edebiliriz. Yatak başlık fiyatları konusunda ağır işçilik gerektirmeyen, minimal ve modern tarzdaki başlıklar daha ekonomik iken, tasarımı ağır ve detaylı olan yatak başlıkları kısmen biraz daha maliyetli olmaktadır. Fakat fiyatlarımızı ve tasarımlarımızı genel olarak piyasa ile karşılaştırdığınızda farkımızı siz de görebilirsiniz. Ferforje yatak arıyorsanız alternatif birçok tasarımı sitemizde bulabilirsiniz. Size özel ferforje karyola ve başlıklar Ferforje Atölyesi'nde.