• Bizi Arayın: 0850 302 31 36

Ferforje Yatak Modelleri

Mekanlar için modası hiç geçmeyecek bir ürün söylemek gerekirse bu şüphesiz ferforje olacaktır. Ferforjenin estetiği, dayanıklılığı ve avantajları onu farklı kılmaktadır. Ferforje yatak konusunda da aynı şeyi dile getirmek mümkün. Birçok farkı tarz ve modelde imal edilebilen yataklar ahşabın sıradanlığından sıkılan, farklı olmak isteyen kişiler için oldukça idealdirler. Ayrıca birçok farklı şekil ve figür uygulanarak kişiye özel hale getirilebilmektedir. Boy ve en konusunda da standartlara uymak istemeyen müşterilerimize cevap verebilmekteyiz.

Yatak odanızın dekorunu ilk andan itibaren değiştirir ferforje yataklar. Ferforje yatak modelleri tasarımları neredeyse sınırsız sayıdadır diyebiliriz. Bu tamamen müşteri tarzına ve ergonomi koşullarına göre değişebilen esnekliktedir. Yatak odanızda farklı bir hava yakalamak isterseniz zarif ve sağlam ferforje yatak modellerimizi inceleyin.

Ferforje yatak fiyatları için kişiye özel butik imalat yaptığımızdan değişkenlik olabilmektedir. Ağır işçilik gerektirmeyen, minimal ve modern tarzdaki ferforje yataklar daha ekonomik iken, tasarımı ağır ve detaylı olan yataklar kısmen biraz daha maliyetli olmaktadır. Fakat fiyatlarımızı ve tasarımlarımızı genel olarak piyasa ile karşılaştırdığınızda farkımızı siz de görebilirsiniz.