• Bizi Arayın: 0532 626 64 59

Ferforje Merdiven Korkuluğu

Ev, villa, yazlık veya ofislerin iç merdivenlerinde sıkça tercih edilen ferforje merdiven korkuluğu bulunduğu yere dekor anlamında son derece pozitif katkılar sunarlar. Demirin neredeyse sanatsal motiflerle sayısız tasarımda tasarlanabildiği bu korkuluklar dayanıklılık açısından da ahşap korkuluklara nazaran çok daha güçlüdürler. Keza ahşabın da, ferforjenin de hitap ettiği kitle ayrıdır desek yalan söylemiş olmayız. Fakat ahşap basamaklı ve ferforje korkuluklu bir merdivenin de görünüm açısından çok zevkli olacağını eklememiz gerekli diye düşünüyoruz. Ferforje sonuç olarak demirden üretildiğinden ahşap korkuluklara nazaran çok daha güvenlidirler. Bunlara ek olarak ferforje korkuluklar iç merdivenler dışında dışarıdaki merdivenler için de kullanıma son derece elverişli ürünlerdir. Dışarıda iklim şartlarından etkilenmez, deforme olmaz ve neredeyse hiç bakım gerektirmez bu korkuluklar.

Merdivenlerinize yapacağınız ufak denecek bir yatırım ile evinizin değerini binlerce lira arttırmış olursunuz. Özellikle altın ve gümüş renkte simli boyalar kullanılarak özenle üretilen korkuluklarımız evinizin daha görkemli görünmesini sağlarlar. Tarihi film meraklıları bilirler. Eski krallıkları anlatan filmlerin çoğunda sarayların ferforjeler ile süslendiğini görmüşüzdür. Demirin ihtişama dönüştüğü bu ürünler günümüzde aynı estetik zevke sahip insanların mekanlarını süslemektedir.

Ferforje merdiven korkuluğu adına tasarımlar o kadar çok çeşide sahip ki buraya hepsini koymamız hemen hemen imkansız. Siz bize nasıl bir model düşündüğünüzü anlatabilirseniz konusunda uzman ustalarımız size en uygun birkaç modeli sunacak ve daha kolay sonuca ulaşmanızı sağlayacaklardır. Yılların verdiği birikim ve tecrübelerimizi paylaşmak ve ferforjenin büyüsünü mekanınızda yaşamak isterseniz hizmetizdeyiz.